ES projektai

Įmonės potencialo didinimas, diegiant originalius dizaino sprendimus

UAB “Sabalin” veiklos sritis – avalynės gamyba, modeliavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Įmonėje gaminama vaikiška, moteriška, vyriška ir specialiosios paskirties odinė avalynė, kurios didžioji dalis, t.y. apie 90%, eksportuojama į Vokietiją, Angliją, Suomiją. Įmonė siekdama padidinti įmonės potencialą ir gaminių patrauklumą bei paklausą, vykdo projektą „Įmonės potencialo didinimas, diegiant originalius dizaino sprendimus“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „Dizainas LT“. Projektui įgyvendinti skirta iki 30 000,00 Eur tinkamoms išlaidoms finansuoti. Visa projekto vertė – 60 000,00 Eur. Įgyvendinant projektą bus sukuriamas originalus avalynės ir jos pakuotės dizainas 3 grupėms. Projektas pradėtas 2020 m. liepos 12 d. ir bus įgyvendintas iki 2022 m. sausio 14 d.

Projekto įgyvendinimas leis sukurti stilingą vasarinę, rudeninę arba (ir) žieminę vaikams skirtą avalynę, bei moterišką ir vyrišką avalynę, jų pakuotes, kurių dizainas atsižvelgia į šiuolaikinio žmogaus poreikius. Avalynė bus kokybiška, funkcionali ir patogi vartotojui. Šių originalių dizainų tikslas ne tik patraukti esamų ir naujų vartotojų dėmesį taip padidinant gaminių paklausą, bet taip pat ir spręsti socialines, ekologines problemas.

Po projekto įgyvendinimo išaugsiantis įmonės potencialas, produktyvumas bei  pardavimų (eksporto) apimtys didins įmonės darbo našumą ir pelningumą, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi bei plėtros būtina sąlyga. Projekto pagalba bus formuojamas ilgalaikis įmonės žinomumas bei pridedamoji vertė, kuri turės tiesioginės įtakos įmonės konkurencingumui ir įsitvirtinimui Lietuvos ir užsienio rinkose ne vienerius metus po projekto įgyvendinimo.

UAB „Sabalin“ veiklos plėtra, diegiant e. komercijos modelius

UAB „Sabalin“ – plataus asortimento odinės avalynės gamintoja. Įmonė siekdama padidinti įmonės pajamas ir pelningumą, vykdo projektą „UAB „Sabalin“ veiklos plėtra, diegiant e. komercijos modelius“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninio plėtros fondo projektui įgyvendinti skirta 49 725,00 Eur. Visa projekto vertė – 66 300,00 Eur. Įgyvendinant projektą bus sukurta klientų savitarna el. prekybos platformoje ir išteklių valdymo sistemos integracija. Projektas pradėtas 2022 m. vasario 24 d. ir bus įgyvendintas iki 2023 m. vasario 21 d.

Klientų savitarnos sprendimo įdiegimas ir atsiradusios sąlygos gaminamos avalynės pardavimui naudojant internetinę prekybą, leis įmonei pritraukti nuolat skubančius klientus, praplėsti klientų ratą, praplėsti rinkas. Tai padidins pardavimų apimtis, išaugs įmonės konkurencingumas bei pelningumas. Integruota išteklių valdymo sistema optimizuos įmonės darbuotojų darbą ir tai padidins darbo našumą, bei įmonės produktyvumą..

Po projekto įgyvendinimo išaugsiantis įmonės potencialas, produktyvumas bei pardavimų apimtys, tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi bei plėtros būtina sąlyga. Projekto pagalba bus formuojamas ilgalaikis įmonės žinomumas bei pridedamoji vertė, kuri turės tiesioginės įtakos įmonės konkurencingumui Lietuvos ir užsienio rinkose ne vienerius metus po projekto įgyvendinimo.