Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Kokybiškų prekių grąžinimas: 

1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes grąžinami per 10 darbo dienų nuo tos dienos, kai prekė pasiekia Sabalin parduotuvę nurodytu adresu.

3. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individualiai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.

4. UAB “Sabalin” neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą.

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

1. Jei iš www.sabalin.lt įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
– pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

– atitinkamai sumažinti prekės kainą;

– per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;

– grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite pristatyti į Sabalin parduotuvę, esančia adresu Žemaitės g. 145, Šiauliai.

3. UAB “Sabalin” įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu: 

– prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;

– neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.

4. Pinigai grąžinami pervedant juos į tapačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas pirkimas . Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą.

5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: shop@sabalin.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 10 darbo dienų.